Професійні дезінфікуючі засоби

Дезосепт Форте — ефективний дезінфікуючий засіб

З 11 березня, на території України проводиться ряд профілактичних та протиепідемічних заходів. Одним з найважливіших способів профілактики та захисту є тотальна дезінфекція поверхонь офісних, виробничих, торгівельних та інших громадських приміщень, закладів охорони здоров’я та освіти.

Надійний дезінфікуючий засіб «Дезосепт Форте»

Науково-виробниче приватне підприємство «Дезо» з 2000 року спеціалізується на виробництві професійних дезінфікуючих засобів на основі надоцтової кислоти.

На основі наукових досліджень ВООЗ доведено, що вірус до 48 годин може зберігати свою активність на пластикових і металевих поверхнях. Однак, після обробки дезінфектантом, до складу якого входить надоцтова кислота , вірус повністю інактивується протягом лічених хвилин.

Дезінфікуючий засіб «Дезосепт Форте», який є флагманським продуктом НВПП «Дезо» містить 17-18% надоцтової кислоти, що є одним з найвищих показників на ринку професійних дезінфектантів. Крім того, дезінфікуючий засіб “Дезосепт Форте”  екологічно чистий, після застосування розкладається на кисень, воду та оцтову кислоту.

×
×

Кошик

После оформления заявки, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.
[caldera_form id=”CF5e71c263e7e37″]

Після оформлення заявки, наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.
[caldera_form id=”CF5e70aeda1c373″]