Професійні дезінфікуючі засоби

Професійні дезінфікуючі засоби

Торгівля

Засоби НВПП “Дезо” використовуються для дезінфекції поверхонь приміщень (підлога, стіни), меблів, обладнання та устаткування, для дезінфекції в холодних приміщеннях (підвалах, холодильниках), дезінфекція банок, пляшок при асептичному консервуванні і упаковці продуктів харчування, дезінфекція прибирального інвентарю, транспортних засобів, що перевозять продукти харчування. Засоби володіють високими бактерицидними, віруліцидними, фунгіцидними та спороцидними властивостями.

Транспорт

Засоби НВПП”Дезо” використовуються для дезінфекції та відбілювання білизни залізничного, морського транспорту. Дезінфекції транспортних засобів, що перевозять продукти харчування. Вони володіють бактерицидними, фунгіцидними та спороцидними властивостями.

Готельна справа

Засоби НВПП”Дезо” використовуються для дезінфекції та відбілювання текстильних виробів під час процесу їх прання, прибирального інвентарю, обробки посуди, інструментів, приміщень. Вони володіють бактерицидною, віруліцидною, фунгіцидною та спороцидною властивістю.

Молокопереробна промисловість

Засоби НВПП “Дезо” використовуються для дезінфекції різних видів технологічного обладнання (резервуарів, ємностей, теплообмінників, ліній розливу, пакування і фасування), трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Вони мають бактерицидну, віруліцидну, фунгіцидну та спороцидну властивості. Ефективні по відношенню до санітарно-показових грамнегативних та грампозитивних бактерій, в т.ч. бактерій групи кишкових паличок, стафілококів, стрептококів, синьогнійної палички, сальмонел та пліснявих грибів.

Птахопереробна промисловість

Засоби НВПП “Дезо” використовуються для дезінфекції поверхонь технологічного обладнання, ліній упаковки і розфасовки, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Вони є ефективними дезінфектантами щодо санітарно-показових грамнегативних та грампозитивних бактерій, в тому числі бактерій групи кишкових паличок, стафілококів, стрептококів, синьогнійної палички, сальмонел та пліснявих грибів. Мають бактерицидні (включаючи туберкулоцидні), віруліцидні, фунгіцидні, та спороцидні властивості.

Пивобезалкогольна промисловість

Засоби НВПП “Дезо” призначені для дезінфекції різних видів технологічного обладнання (резервуарів, ємностей, теплообмінників, ліній розливу, упаковки і розфасовки), трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Вони є ефективними дезінфектантами по відношенню до санітарно-показових грамнегативних та грампозитивних бактерій, бактерій групи кишкових палочок, стафілококів, стрептококів, сальмонел та пліснявих грибів.

Мясопереробна промисловість

Засоби НВПП “Дезо” використовуються для дезінфекції різних видів технологічного обладнання, трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Вони є ефективними дезінфектантами щодо санітарно-показових грамнегативних і грампозитивних бактерій, в тому числі бактерій кишкових паличок, стафілококів, стрептококів, синьогнійної палички, сальмонел і пліснявих грибів. Мають бактерицидні (включаючи туберкулоцидні), віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості.

Цукрова промисловість

Засоби НВПП “Дезо” використовуються для дезінфекції транспортерно-промивної і жомопресової води та води оборотного гідратранспорту буряків, поверхневої дезінфекції буряків та бурякової стружки. Може застосовуватись для оброблення поверхонь обладнання, ємностей, підлоги, збірників, приямків, риштаків. Застосування засобу “Дезосепт” в процесі екстракції цукрози з бурякової стружки дає можливість стабілізувати процес, знищити бактерії, гриби, дріжджі, плісняві гриби, віруси і спори. Мікроорганізми не імунізуються до препарату. Це дає змогу значно зменшити втрати цукрози від розкладання. Засіб є ефективним по відношенню до практично всієї мікрофлори, яка зустрічається при переробці буряку любої якості. Особливо має високу ефективність по відношенню до мікроорганізмів роду Leuconostoc(кльок) та інших мезофільних та термофільних бактерій, грибів, дріжджів.

Спиртова промисловість

Засоби НВПП “Дезо” використовуються для дезінфекції дріжджобродильної апаратури, іншого технологічного обладнання, трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Вони мають бактерицидні (включаючи туберкулоцидні), віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості. Ефективні по відношенню до бактерій групи кишкових паличок, стафілококів, стрептококів, синьогнійної палички, сальмонел та пліснявих грибів.

image/svg+xml

Рибопереробна промисловість

Засоби НВПП “Дезо” використовуються для дезінфекції технологічного обладнання, рибних цехів, ліній упаковки і розфасовки, інвентарю, тари, столів для розробки риби. Вони володіють високими бактерицидними, віруліцидними, фунгіцидними та спороцидними властивостями при низьких концентраціях (0,005-0,1%) по надоцтовій кислоті. Ефективно діє проти всіх мікроорганізмів та вірусів при низьких температурах (0-20С) та малій експозиції (2-30хв). Засоби ефективні по відношенню до бактерій групи кишкових паличок, стафілококів, стрептококів, синьогнійної палички, сальмонел, дріжджей та пліснявих грибів, спор сибірської язви, бактеріофагів, гепатиту В, СНІДУ.

Грибоводство

Засоби НВПП “Дезо” використовуються для: знезараження грунту і субстрату знезараження складських приміщень, тунелів, парапетів, блоків грибниці, покривного грунту, інвентарю, інструментів; а також для профілактики та боротьби з бактеріальною плямистістю шампіньйона. Вони володіють сильною бактерицидною активністю по відношенню до спороутворюючих бактерій, кишкової палички, дріжджів в широкому діапазоні температур та концентрацій. Не викликає призвичаєння мікроорганізмів, діє проти грампозитивних та грамнегативних бактерій (стафілококів, псевдомонад, вібріонів, мікобактерій, всіх видів вірусів, плісневих грибів та дріжджових грибів.

Хлібопекарня

Засоби “Дезо” використовуються для дезінфекції різних видів технологічного обладнання (резервуарів, ємностей, теплообмінників, ліній розливу, пакування і фасування), трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Вони мають бактерицидні (включаючи туберкулоцидні), віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості. Є ефективним дезінфектантом по відношенню до санітарно-показових грамнегативних та грампозитивних бактерій, в т.ч. бактерій групи кишкових паличок, стафілококів, стрептококів, синьогнійної палички, сальмонел, пріснявих грибів.

Торгівля

Засоби НВПП “Дезо” використовуються для дезінфекції поверхонь приміщень (підлога, стіни), меблів, обладнання та устаткування, для дезінфекції в холодних приміщеннях (підвалах, холодильниках), дезінфекція банок, пляшок при асептичному консервуванні і упаковці продуктів харчування, дезінфекція прибирального інвентарю, транспортних засобів, що перевозять продукти харчування. Засоби володіють високими бактерицидними, віруліцидними, фунгіцидними та спороцидними властивостями.

×
×

Кошик

После оформления заявки, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.
[caldera_form id=”CF5e71c263e7e37″]

Після оформлення заявки, наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.
[caldera_form id=”CF5e70aeda1c373″]