Телефон: 067 509 33 83

Робочі години: Пн-Пт 9:00-18:00


Професійні дезінфікуючі засоби

Телефон: 067 509 33 83

Робочі години: Пн-Пт 9:00-18:00


Професійні дезінфікуючі засоби

ЗАСОБИ DEZO

ДЕЗІНФІКУЮЧІ ТА МИЮЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ПТАХОПЕРЕРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Засоби для дезінфекції поверхонь технологічного обладнання, ліній упаковки і розфасовки, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Мають бактерицидні (включаючи туберкулоцидні), віруліцидні, фунгіцидні, та спороцидні властивості.

МОЛОКОПЕРЕРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Засоби для дезінфекції обладнання (резервуарів, ємностей, теплообмінників, ліній розливу, пакування і фасування), трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Мають бактерицидні, віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості.

М'ЯСОПЕРЕРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Засоби для дезінфекції різних видів технологічного обладнання, трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень.

ПИВО-БЕЗАЛКОГОЛЬНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Засоби для дезінфекції технологічного обладнання (резервуарів, ємностей, теплообмінників, ліній розливу, упаковки і розфасовки), трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень.

ЦУКРОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Засоби для дезінфекції транспортерно-промивної і жомопресової води та води оборотного гідратранспорту буряків, поверхневої дезінфекції буряків та бурякової стружки. Може застосовуватись для оброблення поверхонь обладнання, ємностей, підлоги, збірників, приямків, риштаків. 

СПИРТОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Засоби для дезінфекції дріжджобродильної апаратури, іншого технологічного обладнання, трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Мають бактерицидні (включаючи туберкулоцидні), віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості. 

РИБОПЕРЕРОБНА ПРОМИСЛОВІТЬ

Засоби для дезінфекції технологічного обладнання, рибних цехів, ліній упаковки і розфасовки, інвентарю, тари, столів для розробки риби. Вони володіють високими бактерицидними, віруліцидними, фунгіцидними та спороцидними властивостями при низьких концентраціях (0,005-0,1%) надоцтової кислоти. 

ГРИБОВОДСТВО

Засоби для знезараження грунту і субстрату знезараження складських приміщень, тунелів, парапетів, блоків грибниці, покривного грунту, інвентарю, інструментів. А також для профілактики та боротьби з бактеріальною плямистістю шампіньйона. Вони володіють сильною бактерицидною активністю по відношенню до спороутворюючих бактерій, кишкової палички, дріжджів в широкому діапазоні температур та концентрацій. 

ХЛІБОПЕКАРНЯ

Засоби для дезінфекції технологічного обладнання (резервуарів, ємностей, теплообмінників, ліній розливу, пакування і фасування), трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень. Вони мають бактерицидні (включаючи туберкулоцидні), віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості. 

34

ТОРГІВЛЯ

Засоби для дезінфекції підлоги і стін, меблів, обладнання, для дезінфекції в холодних приміщеннях (підвалах, холодильниках), дезінфекція банок, пляшок при асептичному консервуванні і упаковці продуктів харчування, дезінфекція прибирального інвентарю, транспорту, що перевозить харчові продукти.

ТРАНСПОРТ

Засоби для дезінфекції та відбілювання білизни залізничного, морського транспорту, дезінфекції транспортних засобів, що перевозять продукти харчування. Вони володіють бактерицидними, фунгіцидними та спороцидними властивостями.

ГОТЕЛЬНА СПРАВА

Засоби для дезінфекції та відбілювання текстильних виробів під час процесу їх прання, прибирального інвентарю, обробки посуди, інструментів, приміщень. Вони володіють бактерицидними, віруліцидними, фунгіцидними та спороцидними властивістями.

ПОТРІБНІ ТЕСТОВІ ЗРАЗКИ ЗАСОБІВ?

Залишайте свої контактні дані та отримайте тестові зразки продукції абсолютно безкоштовно

Дякуємо!

Найближчим часом ми зателефонуємо Вам для уточнення даних

Can't send form.

Please try again later.

Made with